Auto Expo Türkiye Sanal Fuarın Bu Yılki Hedefi: Amerika Kıtası - İhracat rehberi

Auto Expo Türkiye Sanal Fuarın Bu Yılki Hedefi: Amerika Kıtası

April 14, 2021
32
Views

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), 26-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Auto Expo Türkiye, Kuzey ve Güney Amerika Dijital Fuarı ile Covid-19 salgını sonrası üyelerine yeni ihracat pazarlarının kapısını açmayı ve mevcut ihracat potansiyelini artırmayı planlıyor.

OİB, Aralık ayında Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonu ve Automechanika İstanbul’un desteğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk 3D dijital otomotiv fuarı olan Auto Expo Türkiye’nin şimdi de ikincisini düzenliyor.

Amerika kıtası başta olmak üzere dünyadan çok sayıda ziyaretçinin ağırlanacağı fuara, toplam 58 Türk firması katılıyor. Fuarda, Türk otomotiv ana ve tedarik sanayi firmaları üç boyutlu standlarında tanıtım videolarından broşür-kataloglarına ve iki boyutludan üç boyutlu ürün fotoğraflarına kadar çok kapsamlı bir tanıtım faaliyeti yürütecek. Firmalar, fuar ziyaretçileri ile görüntülü görüşme ve mesaj platformları üzerinden iletişim kurulabilecek.

OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, pandemi öncesi ihracat rakamlarını yakalamak amacıyla çalışmaları aralıksız sürdürdüklerine dikkat çekti ve ekledi:

“Bu kapsamda ilkini geçen yıl düzenlediğimiz üç boyutlu dijital fuar AutoExpo ile Türk otomotiv sektörünü Amerika kıtası üzerinden tüm dünyadaki otomotiv firmalarına dört gün boyunca tanıtacağız. Fuar programı dahilinde Türk otomotiv sektörü ve genel ekonomik durum hakkında sektöründe uzmanların katılacağı webinar etkinlikleri ile de tanıtım faaliyetlerimizi güçlendirmeyi planlıyoruz. Fuarın üçüncüsünü ise haziran ayında Avrupa kıtasına yönelik olarak planlıyoruz.”

AutoExpo Türkiye 2021, özellikle Türk otomotiv pazarını keşfetmek isteyenler ve önde gelen seçkin Türk üreticileri ve tüccarlarıyla doğrudan iletişim kurmak isteyen alıcılar için tasarlanmış sanal bir fuardır.

Küresel olarak kaliteli otomotiv ürünleri satın alma fırsatlarını keşfedebilirsiniz. Otomotiv yedek parça ve aksesuarları konusunda ürünlerini sergileyecek 60’a yakın Türk firması fuarda olacak. AutoExpo Türkiye 2021- Kuzey ve Güney Amerika size dünya çapında kalifiye tedarikçilerle ağ kurma, orijinal otomobil parçalarını doğrudan üreticilerden satın alma ve bu otomobil parçalarını tedarik etmek için önde gelen üreticilerle anlaşma fırsatı sunacak. Ayrıca, ortak girişimler ve teknoloji bağlantıları sağlamak için doğru ortağı da bulabilirsiniz.

Kaydolduktan sonra hiçbir ücret ödemeden sanal serginin tüm olanaklarına erişebileceksiniz.

Auto Expo Türkiye kayıt sayfasındaki formu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz.

Yazı Kategorisi:
Bilgi Bankası · İhracat

Comments are closed.